Szczegóły promocji:

Bezpłatne badanie periodontologiczno - stomatologiczne
Cena: 1.00 zł
Do wykorzystania w: Centrum Medyczne Transportowa

Paradontoza - jest stanem zapalnym przyzębia. Należy do jednych z najczęstszych zachorowań człowieka. Paradontozę powodują bakterie i odczyn zapalny organizmu człowieka. Chroniczny stan zapalny prowadzi do zniszczenia kości szczęk, a dalsze stadium zaawansowania choroby do utraty zębów. Nieleczona paradontoza może spowodować utratę zębów już u młodych osób. Utrata zębów może nastąpić także później, jeżeli nie rozpoznano paradontozy i nie była ona leczona. Paradontoza rozpoczyna się stanem zapalnym dziąseł (gingivitis), które jest trudne do stwierdzenia i często przez pacjentów niezauważane. Najczęstszym objawem, na który zwracana jest uwaga pacjentów to skłonność do nadmiernego krwawienia dziąseł, które mogą być także opuchnięte. Na zębach widoczny jest często zabarwiony osad bakteryjny. Ze stanu zapalnego może rozwinąć się paradontoza, nie dając wyraźnych oznak. Oprócz krwawienia dziąseł, mogą występować także następujące objawy: przykry zapach z ust, zmiany ustawienia zębów, odsłonięcie szyjek zębowych i rozchwianie zębów, jak również dolegliwości bólowe.

Sprawdź czy ten problem nie dotyka również Ciebie ! Umów się na bezpłatne badanie.

Promocja tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli nie posiadasz konta na naszym portalu załóź darmowe konto.

Spiesz się! Oferta ważna do końca października!

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób kupić abonament medyczny?

Wasz Lekarz oferuje dwa sposoby zakupu abonamentu medycznego. Możesz to zrobić za pomocą e-sklepu Wasz lekarz, lub za pośrednictwem infolinii nr: 531 531 100

Kiedy pacjent kwalifikuje się na wizytę domową?

W ramach abonamentu wizyta domowa świadczona jest tylko w uzasadnionych przypadkach, pogorszenia zdrowia,gdy niemożliwa jest wizyta osobista. Poza abonamentem możesz ją umówić u każdego świadczącego taką usługę.

Od kiedy zaczyna obowiązywać abonament ?

Abonament medyczny zaczyna obowiązywać od chwili zaksięgowania w systemie jego opłaty.

Czy można dopisać inną osobę do abonamentu?

Nie można dopisać kolejnej osoby do istniejącego abonamentu indywidualnego. W ofercie Wasz Lekarz istnieją abonamenty medyczne rodzinne, w ramach których z usług może korzystać kilka osób.

Kliknij i zostaw kontakt