Szczegóły abonamentu:

Masaż klasyczny
Cena: 300.00 zł
Do wykorzystania w: Gabinet Masażu Grzegorz Kazberuk

Masaż klasyczny jest wykonywany za pomocą dłoni terapeuty, mający na celu zwiększenie ukrwienia oraz regenerację mięśni, ponadto działa (antystresowo) rozluźniająco na układ nerwowy. Wskazania: Przeznaczony jest dla osób, które chcą zmniejszyć objawy chorób i urazów, zwłaszcza narządów ruchu, przykurczy mięśniowych, problemów ze stawami i mięśniami. Przeciwwskazania: Zaawansowane choroby serca, naczyń krwionośnych, nowotwór, ostre stany zapalne, choroby skóry.

5

Konsultacja (Bezpośrednia)

Usługi niedostępne:

Telekonsultacja

Wideokonsultacja

Konsultacja w formie czatu

W obrębie specializacji

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób kupić abonament medyczny?

Wasz Lekarz oferuje dwa sposoby zakupu abonamentu medycznego. Możesz to zrobić za pomocą e-sklepu Wasz lekarz, lub za pośrednictwem infolinii nr: 531 531 100

Kiedy pacjent kwalifikuje się na wizytę domową?

W ramach abonamentu wizyta domowa świadczona jest tylko w uzasadnionych przypadkach, pogorszenia zdrowia,gdy niemożliwa jest wizyta osobista. Poza abonamentem możesz ją umówić u każdego świadczącego taką usługę.

Od kiedy zaczyna obowiązywać abonament ?

Abonament medyczny zaczyna obowiązywać od chwili zaksięgowania w systemie jego opłaty.

Czy można dopisać inną osobę do abonamentu?

Nie można dopisać kolejnej osoby do istniejącego abonamentu indywidualnego. W ofercie Wasz Lekarz istnieją abonamenty medyczne rodzinne, w ramach których z usług może korzystać kilka osób.

Kliknij i zostaw kontakt